O nás

Vibrasil Samba Show přináší krásu, energii a vášeň na Vaši akci. Jsme pražská skupina exotických dívek s hlavní tanečnicí, Viviane.

Viviane Mateus

Group leader

Narodila se v Sao Paulu a vyrůstala v energií nabitém Rio de Janeiru. Tanec byl vždycky podstatnou součástí Vivianina života. Podílela se na řadě projektů brazilské Forró a Axé, mnoho zkušeností získala i v dalších tanečních stylech. Učiala se od nejlepšího choreografa v Rio de Janeiru, kterým je Carlinhos Salgueiro a hrála důležitou roli na slavných brazilských karnevalech. Postupem času se z Viviane se stala vášnivá tanečnice a její koníček se stal jejím povoláním. Po přestěhování do České republiky se stala profesionální tanečnicí – její první vystoupení v roli samba tanečnice bylo s populární skupinou bubeníků z Prahy – bubenickou show Tam Tam Batucada.
Viviane začala velmi rychle spolupracovat s těmi nejlepšími pražskými tanečními skupinami, jako jsou Brazil Show či Tradicion. Pod značkou „Vibrasil“ tančila Viviane původně jen jako sólová tanečnice, ale po několika úspěšných sólových letech začala budovat novou značku a rozhodla se založit svůj vlastní projekt – Vibrasil Samba Show. Protože je známá svým perfekcionalismem, vybírá si pečlivě vždy jen ty nejlepší tanečníky a tanečnice. Navrhuje i nádherné kostýmy, které nechává vyrábět pro svou společnost na míru.

V současné době je Viviane jednak hlavní tanečnicí a jednak manažerkou Vibrasil Samba Show.

Náš tým

Zkušenosti klientů